Nowe mieszkania w Rzeszowie – przyjdź i zobacz

Planujesz kupno mieszkania w Rzeszowie? Zapraszamy na weekend drzwi otwartych z firmą Wikana. Będzie okazja, żeby się bliżej poznać, a także by lepiej poznać realizowane przez nas inwestycje. Może któraś z nich okaże się Twoim wymarzonym gniazdkiem.

Weekend drzwi otwartych z firmą Wikana

Z Rzeszowskim rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od kilku lat. Mimo to nie wszyscy nas znają. Coraz to nowe osoby szukająnowego mieszkania w Rzeszowie postanowiliśmy więc zorganizować wydarzenie, które będzie idealną okazją do tego by dać się poznać szerszej grupie odbiorców.

Postanowiliśmy zorganizować weekend otwartych drzwi. Z naszego doświadczenia wynika, że takie akcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem konsumentów.

W trakcie tych dwóch dni nasi pracownicy będą dostępni dla Was przez cały dzień. Będziemy odpowiadać na pytania i prezentować nasze inwestycje. Pytać możecie o wszystko co związane jest z naszymi poszczególnymi inwestycjami, ale i z kupnem mieszkania deweloperskiego w ogóle. Podpowiemy jak wygląda cały proces zakupu mieszkania, jakie dokumenty będą potrzebne, podpowiemy jak załatwić kredyt w banku.

W ciągu tych dwóch dni będzie okazja, żeby zwiedzić nasze inwestycje, które realizowaliśmy w Rzeszowie. Pokażemy nasze nowe mieszkania oraz te, które jeszcze są w fazie realizacji. Opowiemy o planach na najbliższą przyszłość i o tym jak zrealizowaliśmy marzenia wielu osób takich jak Ty.

Bądź z nami i oglądaj nowe mieszkania Rzeszów

W ten weekend nie może cię zabraknąć. Po prostu musisz być z nami. Nawet jeśli nie szukasz mieszkania akurat w tym momencie, nawet jeśli planujesz je kupić dopiero za kilka lat, nawet jeśli mieszkasz w Rzeszowie „na chwilę” i rozważasz zmianę miasta. Nieważne ile masz lat – czy jesteś samotnym singlem poszukującym niewielkiej ale komfortowej kawalerki, czy masz lub planujesz założyć liczną rodzinę, czy może jesteś seniorem, który w jesieni życia poszukuje swojej bezpieczniej przystani.

Dodaj komentarz