Zielone Tarasy – zielona inwestycja w Rzeszowie

Zastanawiałeś się kiedyś czy możliwe jest połączenie mieszkania w bloku z bliskością natury. Czy może mieszkanie w mieście kojarzy Ci się wyłącznie z hałasem, zanieczyszczonym powietrzem i dużą ilością betonu? Nowoczesne osiedla nie muszą takie być. Wiemy jak łączyć zalety mieszkania w mieście z łatwą dostępnością natury. Dowodem tego jest jedna z naszych najnowszych inwestycji – Osiedle Zielone Tarasy.

Zielone Tarasy – nowe mieszkania w Rzeszowie

Osiedle Zielone Tarasy jak sama nazwa wskazuje miało być zielone, i to się udało. Lokalizacja to zdecydowanie jedna z największych zalet. Zlokalizowane w pobliżu ulicy Św. Rocha mieszkania znajdują się w prestiżowej dzielnicy Rzeszowa  – Słocina.

Nie bez powodu wybraliśmy taką lokalizację. Zależało nam na tym, żeby osoby, które kupią tu mieszkanie miały dostęp do zieleni i mogły w pełni korzystać z aktywności na świeżym powietrzu. W bliskim otoczeniu osiedla znajduje się dużo terenów zielonych – parki, skwery inne miejsca zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zielone Tarasy i zielone…ogródki

By dać mieszkańcom jeszcze więcej zieleni zaplanowaliśmy przestronne tarasy i balkony, przynależące do każdego mieszkania. Ich powierzchnia umożliwia zagospodarowanie ich w ciekawy sposób. Można stworzyć na nich niewielkich rozmiarów ogródek warzywny oraz posadzić kwiaty. To dla lokatorów wyższych pięter. Dla tych, którzy wybiorą mieszkania na parterze przygotowaliśmy sporych rozmiarów ogródki. Powierzchnia do 50 metrów kwadratowych pozwala na ciekawe zagospodarowanie tego terenu. Cześć lokatorów urządza tu prywatne place zabaw dla swoich pociech, stawiają własną piaskownice czy nawet mały basen. Część osób sadzi własne warzywa i kwiaty. Dzięki temu mogą mieć namiastkę własnego ogródka w mieście.

Zielone Tarasy – najlepsze mieszkania w Rzeszowie

Jeśli szukasz mieszkania, które połączy zalety mieszkania w mieście  z bliskością przyrody, mieszkania które zapewni ci dużo zieleni w pobliżu i możliwość rekreacji na świeżym powietrzu, mieszkania, które choć nie w samym centrum ma do niego świetny dojazd – wybierz osiedle Zielone Tarasy w Rzeszowie.

Dodaj komentarz